Çağrı Merkezi: 0 543 304 45 68

Parodontax Diş Eti Uzmanı Diş Fırçası 1+1

33,90 TL
44,90 TL
%24 İNDİRİM
Stok Kodu 608
Barkod 8699522005376
Marka Paradontax
Ürün Açıklaması

Parodontax Diş Fırçaları diş eti sorunu olan kişiler için özel olarak tasarlanmıştır. Nazik ve etkili temizlik sağlayarak diş ve diş etlerinizi korumaya yardımcı olur. 

Parodontax diş fırçaları diş ve diş etlerinize nazik bir dokunuş sağlarken, dişlerinizi güçlü tutmaya ve diş eti sorunlarına karşı korumaya yardımcı olmak için plakları etkili bir şekilde uzaklaştırmaya yardımcıdır. Her bir Parodontax diş fırçası, yumuşak kıllardan oluşan kompakt fırça başlığıyla nazik ve etkili diş temizliği sağlamaya yardımcı olur. Ergonomik şekilli fırça sapı, dişlerinizi fırçalarken fırçayı güvenli bir şekilde tutmanıza yardımcı olur.

Ürün Nedir?

Parodontax Diş Eti Uzmanı Diş Fırçası, diş etlerini ve dişleri korumaya yardımcı olur ve nazik ve etkili bir temizlik için çift uzunlukta yumuşak kıllara sahiptir.

Ne için kullanılır?

Plak, diş eti sorunlarının temel nedenlerinden biridir. Günde 2 kez düzenli fırçalama ile uzaklaşırılmazsa, plak, diş etlerini tahriş edebilir ve sonuç olarak diş eti sorunlarına neden olabilir. Her bir Parodontax diş fırçası, yumuşak kıllardan oluşan kompakt fırça başlığıyla nazik ve etkili diş temizliği sağlamaya yardımcı olur. Ergonomik şekilli fırça sapı, dişlerinizi fırçalarken fırçayı güvenli bir şekilde tutmaya yardımcı olur.

Nasıl kullanılır ?

Dişlerinizi günde 2 kez fırçalayınız. Günük ağız bakım rutinini parodontax diş macunu ile destekleyebilirsiniz.Yorumlar
Yorum Yap